WIRA-Schaltanlagenbau GmbH
 
 
 
 


O nas

 
 

WIRA Schaltanlagenbau Sp. z o.o. założona w 1988 roku przez Christopha Wintera, przekształciła się w prężne i dynamiczne przedsiębiorstwo.

W nowo wybudowanych budynkach o łącznej powierzchni 2000 qm, usytuowane są warsztaty, pomieszczenia konstrukcyjne i biurowe, magazyny oraz laboratorium.

Powierzchnia warsztatów obejmuje 500 qm. Powyższa powierzchnia może być również wykorzystywana do przezbrojenia dużych urządzeń, takich jak prasy, nożyce do złomowania itp. W pomieszczeniach biurowych zainstalowane są najnowszej generacji urządzenia elektroniczne, a na stanowiskach pracy urządzenia do projektowania komputerowego.

W pomieszczeniach magazynowych można składować około 15.000 artykułów i ponad 150.000 m kabli. Dzięki temu jesteśmy bardzo elastyczni i możemy w najkrótszym czasie odpowiedzieć na zapotrzebowanie naszych klientów. Jeżeliby tak nie było, to możemy również zamówić inne artykuły w najkrótszym terminie, ponieważ dostawy od naszego głównego dostawcy docierają do nas codziennie.

Przedsiębiorstwo nasze, jako małe przedsiębiorstwo produkcyjno-rzemieślnicze, zatrudnia 30 pracowników i jest ukierunkowane na rynki zagraniczne oferując budowę indywidualnie zaprojektowanych urządzeń regulujących i sterujących.

Wysoki poziom elastyczności, jakości, terminowości, zdolności produkcyjnych i stanu gotowości technicznej tworzą bazę dla naszej owocnej współpracy.

Nasze dotychczasowe osiągnięcia wyróżniają nas, jako kompetentnych partnerów do budowy urządzeń sterujących, do instalacji maszyno i urządzeń, jak również montażu i demontażu wyposażenia elektrycznego maszyn i urządzeń. Występujące problemy rozwiązujemy we współpracy z klientami. W celu spełnienia wszystkich oczekiwań naszych klientów, przyjęliśmy jako naszą naczelną zasadę precyzyjną i e f ektywną pracę.

Współpracownicy nasi uczestniczą w ciągłym doskonaleniu zawodowym, aby mogli być zawsze zorientowani w najnowszym stanie techniki. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych pracowników, gwarantujemy bardzo wysoką jakość.

Nasz młoda, przyjazna i fachowo doskonale wykształcona załoga cieszy się na dobrą współpracę z Państwem.


 

 

Copyright 2002-2006 by WIRA www.wira-schaltanlagen.de